fullogo

 

Ta inwestycja została zrealizowana

Poznaj Nowe Południe 2

Zapytaj o mieszkanie

Liczba pokoi

od

do

Powierzchnia (m2)

od m2

do m2

* Pola obowiązkowe

(więcej)
(więcej)
(więcej)

* Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.

Inwestycja

NOWE POŁUDNIE

Mokotów to idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w dzielnicy z klimatem, zatopionej w zieleni, która sprzyja odpoczynkowi, jak i dla tych, lubią korzystać w pełni z miejskich atrakcji: codziennych spotkań, częstych zakupów czy stałej aktywności sportowej.

Właśnie tu, w południowej części Stegien, przy ul. Śródziemnomorskiej 41 powstało Nowe Południe. Jest to budynek wielorodzinny z widokiem na rozległy, zielony skwer od strony północnej, a od południa – z dostępem do al. Wilanowskiej. Bliskość ważnych arterii jak al. Wilanowska i al. Sikorskiego, zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta oraz z obszarami biznesu na Służewcu i w okolicach Okęcia. Kilkanaście linii autobusowych, szybki dostęp do stacji Metro Wilanowska (w zależności o pory dnia zajmuje od 5 do 15 minut) oraz rozwinięta sieć ścieżek rowerowych wraz ze stacjami rowerów, dają szerokie możliwości wyboru najbardziej dogodnego środka komunikacji.

Nowe Południe powstało na planie nieregularnej litery „U,” otwartej od strony ul. Śródziemnomorskiej. Tu znajduje się wjazd na teren inwestycji, a także wejścia do poszczególnych klatek schodowych. Przed budynkiem powstał dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą, a nieopodal – kameralny plac zabaw dla dzieci. Całość jest ogrodzona i monitorowana, z całodobową ochroną.

Budynek ma niejednolitą wysokość – od 7 pięter w części centralnej do 11 w skrzydle wschodnim. W inwestycji powstało 116 mieszkań w metrażach od 35 m kw. do ponad 100 m kw. Lokale powyżej 6 piętra mają 3 m wysokości. W ofercie przeważają popularne na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Każde mieszkanie posiada balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze mają dostęp do ogródków.

Klatki schodowe mieszczą od 2 do 5 mieszkań na piętrze. Na dwóch kondygnacjach podziemnych powstał garaż z niezależnymi miejscami postojowymi, komórki lokatorskie i boksy rowerowe.

 

Mieszkania

KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

W Nowym Południu powstało 116 mieszkań, w metrażach od 35 m kw. do ponad 100 m kw. Lokale powyżej 6 piętra mają 3 m wysokości, co dodatkowo potęguje wrażenie przestronności we wnętrzach.

W ofercie przeważają popularne na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Wszystkie lokale są funkcjonalnie rozplanowane, z dużym potencjałem aranżacyjnym i czytelnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Większość aneksów kuchennych ma zaprojektowane okno, co pozwala na wydzielenie niezależnej kuchni w części dziennej.

Każde mieszkanie posiada balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze mają dostęp do ogródków.

Plany mieszkań

Lokalizacja

TU CHCE SIĘ ŻYĆ

Mokotów to idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w dzielnicy z klimatem, zatopionej w zieleni, która sprzyja odpoczynkowi, jak i dla tych, którzy lubią korzystać w pełni z miejskich atrakcji: codziennych spotkań, częstych zakupów czy stałej aktywności sportowej.

Właśnie tu, w południowej części Stegien, przy ul. Śródziemnomorskiej 41, powstało Nowe Południe. To budynek wielorodzinny z widokiem, od strony północnej, na rozległy zielony skwer, a od południa – z dostępem do al. Wilanowskiej. Bliskość ważnych arterii, jak al. Wilanowska i al. Sikorskiego, zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta oraz obszarami biznesu na Służewcu i w okolicach Okęcia. Kilkanaście linii autobusowych, szybki dostęp do stacji Metro Wilanowska (dojazd w zależności o pory dnia zajmuje od 5 do 15 minut) oraz rozwinięta sieć ścieżek rowerowych wraz ze stacjami rowerów dają szerokie możliwości wyboru najbardziej dogodnego środka komunikacji.

Lokalizacja Nowego Południa to także wygodne, codzienne zakupy blisko domu, w okolicznych pasażach handlowych i dostęp do oferty gastronomicznej i usług. Doskonale rozwinięta infrastruktura społeczna, obejmująca zarówno szkoły, przedszkola jak i ośrodki zdrowia czy lecznice, zapewnia komfort życia w tej części miasta. Wielbiciele aktywności fizycznej mogą skorzystać z oferty lokalnych fitness klubów lub wybrać wypoczynek na świeżym powietrzu, np. w pobliskim Parku Dolinka Służewiecka, czy dalsze wyprawy trasami rowerowymi do Parku w Wilanowie czy Parku Kultury i Ogrodu Botanicznego w Powsinie.

< < mniej

Inwestor

NAPOLLO jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną na terenie całego kraju od ponad 10 lat. 

Projekty mieszkaniowe firmy NAPOLLO realizowane są w Warszawie. Inwestycje wyróżnia funkcjonalność, wysoki standard powierzchni wspólnych i materiałów wykończeniowych, a także staranna i celowa aranżacja otoczenia, w tym małej architektury, placów zabaw i zieleni. Firma zrealizowała m.in. prestiżową inwestycję na warszawskiej Ochocie – Apartamenty Niemcewicza 17, Osiedla: Nowy Punkt, Nowy Punkt 2, Nowy Punkt 3 na Targówku, a także dwa osiedla mieszkaniowe w Lublinie. Obecnie trwa budowa nowej inwestycji na Żoliborzu – Dom pod Szóstką oraz osiedla na Białołęce Nowy Park. Więcej informacji o inwestycjach mieszkaniowych NAPOLLO: http://www.napollo.pl/pl/inwestycje-mieszkaniowe/

W sektorze projektów komercyjnych, firma specjalizuje się w realizacji małych i średniej wielkości obiektów handlowych typu convenience – miejsca wygodnych zakupów blisko domu. Powstają one w centrach miast do 100 tys. mieszkańców oraz dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji. 

Aktualności

Ostatnie mieszkania z rabatem do 35 000 zł

Tylko teraz ostatnie gotowe mieszkania z rabatem aż do 35 tysięcy złotych! Sprawdź ofertę inwestycji! Więcej szczegółów znajdziesz w biurze sprzedaży. Biuro Sprzedaży ul. Śródziemnomorska 41, 02-758 Warszawa 22 417 59 40  


Więcej

Wirtualna rewolucja w Biurze Sprzedaży na Śródziemnomorskiej 41!

Dzięki specjalnym narzędziom udostępniamy Klientom furtkę do wirtualnej rzeczywistości! Oferujemy niezwykłe doświadczenie spaceru w goglach 3D po naszej inwestycji oraz wybranych mieszkaniach. Nasza nowa aplikacja pozwala na: • sprawdzenie jak będzie wyglądało oświetlenie mieszkania w różnych porach dnia • obejrzenie wybranego mieszkania pod kątem 360° oraz widoku z okna • spojrzenie na całą inwestycję z […]


Więcej

Generalny Wykonawca Nowego Południa wybrany

Mostostal Warszawa został generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowej firmy NAPOLLO Nowe Południe na warszawskim Mokotowie. Budynek wielorodzinny przy ul. Śródziemnomorskiej na Stegnach powstanie w ciągu 19 miesięcy, budowa startuje na przełomie 2016/2017. Firma NAPOLLO, w drodze przetargu, wybrała na Generalnego Wykonawcę inwestycji mieszkaniowej Nowe Południe Mostostal Warszawa. To pierwszy wspólny projekt obu firm. – Cieszy mnie fakt, […]


Więcej

 fullogo-blue

 

phone 22 417 59 40
mobile 519 031 163
mobile 519 031 262

 

Biuro Sprzedaży
ul. Śródziemnomorska 41, Warszawa

Biuro sprzedaży czynne jest w godzinach:

poniedziałek – piątek: godz. 9:00 – 17:00

Liczba pokoi

od

do

Powierzchnia (m2)

od m2

do m2

(więcej)
(więcej)
(więcej)
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.