Generalny Wykonawca Nowego Południa wybrany

Mostostal Warszawa został generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowej firmy NAPOLLO Nowe Południe na warszawskim Mokotowie. Budynek wielorodzinny przy ul. Śródziemnomorskiej na Stegnach powstanie w ciągu 19 miesięcy, budowa startuje na przełomie 2016/2017.

Firma NAPOLLO, w drodze przetargu, wybrała na Generalnego Wykonawcę inwestycji mieszkaniowej Nowe Południe Mostostal Warszawa. To pierwszy wspólny projekt obu firm.

Cieszy mnie fakt, że podpisaliśmy umowę z tak dynamicznie rozwijającym się deweloperem. Inwestycja Nowe Południe jest naszym pierwszym, wspólnym projektem z NAPOLLO. Mam nadzieję, że będzie wstępem do szerszej współpracy.–  powiedział Artur Soczewica, Dyrektor Oddziału Centralnego Mostostal Warszawa.

– Nowe Południe to ważny projekt w portfelu NAPOLLO, z uwagi na skalę jak i lokalizację. Bardzo istotnymi kryteriami wyboru wykonawcy były dla nas m.in. renoma firmy oraz doświadczenie na rynku mieszkaniowym. Jestem przekonany, że owocna współpraca przy tym projekcie będzie stanowić wstęp do kooperacji przy kolejnych, planowanych przez nas już na 2017 r. inwestycjach mieszkaniowych – powiedział Andrzej Marczewski, Dyrektor Działu Przygotowania i Realizacji Inwestycji w Pionie Inwestycji Mieszkaniowych NAPOLLO.

Budowę poprzedzą prace rozbiórkowe pięciu segmentów wielorodzinnych, które obecnie znajdują się na terenie posesji. Realizacja inwestycji potrwa 19 miesięcy.

 

 


Więcej