Start sprzedaży Nowego Południa

Wystartowała sprzedaż nowego projektu mieszkaniowego Napollo. Inwestycja Nowe Południe realizowana jest na Dolnym Mokotowie w Warszawie, przy ul. Śródziemnomorskiej. Łącznie powstanie tu 116 mieszkań. Inwestycja ma prawomocne pozwolenie na budowę, a start realizacji przewidziany jest na jesień 2016 r. Oddanie do użytku zaplanowane jest w 2018 r.

Nowe Południe powstanie na planie nieregularnej litery „U,” otwartej od strony ul. Śródziemnomorskiej. Tu znajdą się wjazd na teren inwestycji a także wejścia do poszczególnych klatek schodowych. Przed budynkiem zaplanowany jest dziedziniec z zielenią i małą architekturą, a nieopodal – kameralny plac zabaw dla dzieci. Od tej strony, z okien Nowego Południa, rozpościera się widok na duży zielony skwer. Od południa inwestycja sąsiaduje z al. Wilanowską, co zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta i z obszarami biznesu na Służewcu i w okolicach Okęcia.

Budynek będzie miał niejednolitą wysokość – od 7 pięter w części centralnej do 11 w skrzydle wschodnim. W inwestycji powstanie 116 mieszkań w metrażach od 35 m kw. do ponad 100 m kw. Lokale powyżej 6 piętra będą miały 3 m wysokości. W ofercie przeważają popularne na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze będą miały dostęp do ogródków. Klatki schodowe pomieszczą od 2 do 5 mieszkań na piętrze. Na dwóch kondygnacjach podziemnych zaplanowany jest garaż z niezależnymi miejscami postojowymi, komórki lokatorskie i boksy rowerowe.


Więcej